30. novembra 2015

Narodeninové víly: November


Je to neuveriteľné, ale už len jeden obrázok a kalendár bude hotový. Trochu mi to opäť trvalo, nestíham, v práci mám toho veľa a som rada, že si oči večer oddýchnu. Ale na rozlúčku z mesiacom november je tu víla, ktorej patrí kvietok chryzantéma. Predlohu nájdete tu.

Január ♦ Február ♦ Marec ♦ Apríl ♦ Máj ♦ Jún ♦ Júl ♦ August ♦ September ♦ Október

✄ ✄ ✄

It´s unbelievable but this is the next to the last fairy and this calendar will be done. I´m late but I have a lot of work at work but I´m here with the next fairy and her flower chrysanthemum. So say goodbye to November and say hello to the December and the last fairy. The chart for november fairy is here.

January ♦ February ♦ March ♦ April ♦ May ♦ June ♦ July ♦ August ♦ September ♦ October

Pekný deň!

12. novembra 2015

Diár 2015 - Update 3


Úplne super to vyšlo, aj keď som už ani nedúfala. Od dnes bude v Lidli akcia na diáre (4,99 €). Obrázok hovorí o čiernom a hnedom, ako minulý rok, no len o jednom druhu, takže som celkom zvedavá. Hej, je to rok, čo som ulovila tento môj hnedý a dnes sa vyberiem po čierny, tak ja dúfam, že budem mať šťastie a budú tam. Už vieme, ako to s tými akciami v Lidli chodí, že. Bohužiaľ.P oďme sa ale pozrieť na to, kam som ho zase posunula :-).


Hlavnú úlohu v treťom update zohrali zlato-strieborné rozdeľovače, ktorých výrobu som ukázala v tomto príspevku. Mirabelle, ktorú som si vybrala ako hlavný motív, som preniesla aj na kartičky, o ktorých som písala tu


Pribudli aj ďalšie lepiace papieriky, na ktorých som celkom závislá :-D. Nie, to nie sú všetky nové...


Dostala som Mimoňa a visačku predsa nevyhodím. A tak mi zopár týždňom hľadí do objektívu pri fotení týždňov a stráži mi blogové vizitky :-).


Je to pekne dávno, čo som robila takýto príspevok. Takže sa prenesieme až na koniec júna a začíname...Jednotlivé týždne majú svoju nástenku na Pintereste

Ďalšie príspevky

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...