5. apríla 2016

DIY kalendár do diára


Je neuveriteľné, že už máme za sebou štvrť roka a ja som ešte neukázala diár, či niečo do neho. Na to, že mám také „super-truper“ diáre som strašne nezorganizovaná :o). Dnes ale konečne nastáva ten deň, kedy ukážem prehľadný kalendár, ktorý som si vyrobila ešte niekedy v januári.Účelom bolo mať na začiatku diára aj takýto prehľadný kalendár, kde si môžem zaznačiť všetky sviatky, aby som ich mala pekne pri sebe. Súčasťou toho bolo vyrobiť si cupcake-ové nálepky, ku ktorým som sa za celú dobu bohužiaľ nedostala. Asi by bolo dobré k nim rovno objednať aj nejakú tú novú vysekávačku... Jedny nálepky síce mám, ale nie sú nekonečné a pomaly sa míňajú.


Vtedy som ešte nemala potuchy, ako si ho zladím, takže je taký farebnejší. Inak by bol samozrejme v modro-čierno-striebornom duchu, ako zvyšok. Už som čosi o tom prezradila na Instagrame. Vyhotoviť tento kalendár nebolo ani tak zložité, ako sa vysomáriť z rozloženia. Ak som to chcela tlačiť obojstranne, dosť podstatná vec. Layoutom som sa nechala inšpirovať zahraničnými diármi, obrázky som si buď vygooglila, alebo som použila svoje fotky a snažila som sa ich prispôsobovať danému mesiacu, či obdobiu. Celý kalendár som robila v obyčajnom worde za pomoci tabuliek a tvarov. Ako úvodnú stránku som si vybrala niečo ľudové, je to grafika spravená z motívu výšivky kroju. Chcela som ju nechať farebnú, no nakoniec som ju hodila do modrého tónu, čo ma nakoniec doviedlo k nápadu, v akých farbách budem ladiť celý diár neskôr.

O dosť komplikovanejšie bolo vytvoriť diár na spôsob Erin Condren. Hlavne časovo, veľmi som sa s tým hrala a bude smiešne, ak sním vyrukujem v polovici roka :-D

Pekný deň!Ďalšie príspevky

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...