30. augusta 2016

Scrapbook Wedding Picture


Dnes tu mám ďalší svadobný príspevok, no tentokrát v inom prevedení. Ono to vlastne vzniklo spontánne. Pred objednávkou materiálu som si naškicovala dve možnosti, ako by som si svoj výtvor predstavovala, aby som vedela, čo všetko potrebujem. V tom čase som plánovala obyčajné prianie. Išlo však o kamarátov a tak som chcela niečo extra. Keď som začala pracovať, vtedy sa to celé nejako zvrhlo iným smerom. Ako som tak pozerala na kvety, ktoré mali ísť úplne na niečo iné, tak mi napadlo spraviť zmenu. Že čo keby som to spravila ako obraz? Našťastie mali v Tigrovi ešte jeden (biely) rámik so sklom hore a tak mi už nič nebránilo zrealizovať tento nápad do finálnej podoby. Aj s videom, ktoré síce vyzeralo v náhľade super, no výsledok je jeden zašumený miš-maš pod umelým svetlom. Za pokus to stálo a ja mám poučenie do budúcnosti...

P.S. Dnes šialene málo fotiek, sklo a odrazy v ňom sa k sebe veľmi nehodia :-).


rámik: Tiger
kvietkový papier: papiernictvo Panda, Hlohovec
papierové rozety: Rayher Doily Set (Organizárorka)
blok papierov: TEDi
papierové listy: Optys (Creative Panta Rhei)
papierové kvety: Handmade paper symhony flowers (Jukan)
nevesta so ženíchom: Scrapiniec (Jukan)
Mr & Mrs: Wycinanka (Organizárorka)

Pekný večer!

9. augusta 2016

Darčeková visačka


Cez víkend som bola sama doma a tak som samotu musela vyplniť niečím iným ako duchaplnými myšlienkami o nesmrteľnosti chrústa. Deň plynul a ako tak k večeru konečne zasvietilo cez mraky slnko, prišla na mňa kreatívna chvíľka. A tak som povyťahovala zo skrine všetko, čo sa dalo použiť a pustila sa do toho. Rozvrhla som si dve nové pohľadnice a potom mi padli do rúk visačky, ktoré som si kúpila za podobným účelom už si ani nepamätám kedy a bolo vymaľované :-).


Visačky - Tiger
Garden Craft Set (Crelando) - jarná akcia v Lidli
Design Block 15x15 - TEDi
Papierové motýle - Flutter Bits Belle (Prima Marketing)
Papierové kvety - Tales of You and Me (Prima Marketing)
Silikónové pečiatky Efco - Crative Panta Rhei
Šité kvety - TEDi
Nožnice (Tiger), Dierovač (Ševt), Lepidlo KORES
akrylový blok na pečiatku (Jukan), atramentová poduška (set z Lidla), rezačka Peach (Alza)

Ja samozrejme píšem miesta, odkiaľ dané veci mám, ale dajú sa zohnať aj inde, len treba hľadať :-). Tu ešte pridávam detail papiera, ktorý som použila z "garden setu", lebo na fotkách a pod ďalšími vrstvami trochu zaniká. mimochodom, na tie kvety som narazila náhodou a pre istotu ich kúpila. Zišli sa :-).

Farebnej visačke som najprv odstrihla okraj a následne ju nalepila na kartónovú. Len čo čert nechcel, zabudla som aj papierom odstrihnúť rožky, aby mali tvar visačky. A dokážem ja inak pečiatkovať ako tak, že si zababrem to, čo nemám? Ani si nechcem predstaviť, ako by to dopadlo, keby som sa rozhodla motýľa vyfarbiť :o).

Zhodou okolností som neskôr narazila na video, kde to bol trochu iný level zdobenia, až som sa hanbila za tento svoj výtvor. Zrazu som tam videla samé nedostatky, moja fakt úžasná vlastnosť. Ale jasné, je to pre mňa challenge a raz takú super visačku spravím aj ja :-D. Mimochodom, stojan, na ktorom je to položené, je tiež z Panta Rhei.

Okrem tohto som si rozvrhla tri ďalšie veci, nezostalo len pri visačke a chcem sa pokúsiť aj o nejaké to video, len ten deň má akosi málo hodín a víkend málo dní...
Pekný deň!


Ďalšie príspevky

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...