Jednoduché vianočné pohľadnice

utorok, novembra 27, 2018


Asi je najvyšší čas začať publikovať nejaké tie vianočné príspevky, že. Tak začneme jednoduchými pohľadnicami, ktoré už mám hotové nejakú dobu. Žiadne výseky, vyfarbovanie a podobné záležitosti, ale pásky, pečiatky, vysekávačky, lepidlo. V tomto prípade hlavné potreby na zdobenie, ak nerátam papiere, či nožnice. Pôvodne ich malo byť 4 až 5, ale nejako som sa rozbehla a nemohla som sa zastaviť. Keď som videla, koľko ich už je, nálepkové som už nerobila. Ozdobiť si pohľadnice pomocou nálepiek je tiež jedným z rýchlych a jednoduchých metód.

Rozhodla som sa pre sériu pohľadníc z kraftového papiera a vzniklo z toho týchto dvanásť pohľadníc (ako koleda 12 dní Vianoc 😊). Prvé sú vytvorené z prúžkov s farebnými odtieňmi z OBI. Prúžky som pôvodne chcela použiť na iné pohľadnice, ale napadlo mi toto. Ako som pred pár dňami videla na internete, nebola som jediná 😁. V každom prípade sa ešte určite objavia aj v tom pôvodnom pláne.

Potom prišli na rad pásky, nič nové pod Slnkom, ale nekonečné možnosti. Vločky a nápis sú zo setu pečiatok od Aladine. Mimochodom, sady pások majú práve teraz v Lidli a že ich nie je málo.

Ostatné pohľadnice sú v podstate vystrihovačky, vysekávačky a nalepovačky, doplnené rolničkou, či motúzikom.

Uvidím, ako to pôjde s mojim vianočným tvorením ďalej, možno sa tu objavia aj iné typy vianočných pohľadníc 😊.Pekný deň!

You Might Also Like

0 komentárov

Vopred ďakujem za vaše komentáre!

UPOZORNENIE
Komentáre s pozvánkami na rozdávačky alebo komentáre s podsunutým linkom blogu budú bez upozornenia zmazané!