I, J, K, L (Lesley Teare´s ABC Sampler Mystery SAL)

28 apríla


Hurá! Som tu na koniec mesiaca s ďalšími štyrmi písmenkami abecedy zo SAL od Lesley Teare. Predchádzajúce písmenká tu a tu
Chcela som dnes písať o niečom inom, ale necítila som sa na nejaké dlhé slohy, tak som radšej kopla do vrtule a konečne som dokončila písmenká. Tentokrát som aj ja sama spoznala kvietky (v angličtine, samozrejme), okrem písmena K. :-) Takže predstavujem vám Kosatec, Jazmín, Záružlie močiarne a Ľaliu. Tentokrát som vyšívala všetky písmená naraz, spravila som si rámiky, potom písmená, stonky atď. A podarilo sa mi spraviť asi najkrajšie francúzske uzlíky za celú dobu :-D. Teším sa na ďalšiu časť.

✄ ✄ ✄


Hurrah! I´m coming with the next four letters of Mystery SAL by Lesley Teare. The previous letters are here and here
I´ve wanted to write about somthing else but I  didn´t feel well for long text so I  was quick and I preferably finished this. This time I recognized flowers besides "K".So here is Iris, Jasmine, Kingcup and Lilly. I work on all together. I prepared frames, then letters, stems etc. I liked this progress, I ´ll repeat it in the future. And I´ve did the most beautiful french knots in my stitching history :-D. I´m looking for the next part of  sampler.
Pekný večer!


Mohlo by sa páčiť

0 komentárov


Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.