A, B, C, D (Lesley Teare´s ABC Sampler Mystery SAL)

19 februára

 
Teda, priznám sa, že som nečakala, že v pondelok bude informačný príspevok a dnes už bude tento :-). Tipovala som najskôr víkend, ale včera večer, resp. v noci sa mi podarilo dokončiť prvé štyri písmenká z ABC Sampler od Lesley Teare. Teraz mám vlastne čas takmer mesiac, kým budú zverejnené ďalšie štyri písmenká, čo je super. Tipujem, že každé písmenko bude mať pridelený kvietok, ktorého prvé písmeno je to vyšívané. Pochopiteľne v angličtine, takže bude pre mňa trochu ťažšie ich identifikovať.
Pri vyšívaní som takmer nič nemenila, iba som olemovala písmenká raz svetlejšou a raz tmavšou farbou. Najprv som chcela vypárať a zmeniť lemovanie A-čka na svetlejšie, no potom prišlo C, kde táto svetlejšia zanikla a tak som to dala takto. Budem teraz dúfať, že sa to bude dať praktizovať aj pri ostatných... A teraz už jednotlivé písmenká samostatne a aj spolu :-). Kvet jablone, begónia, plamienok (klematis) a náprstník.
✄ ✄ ✄
Well, I joined this SAL, so I could try to write something also in English... I confess, I didn´t expect this post already today (I guessed it the earliest on weekend). I wrote an informative post about this SAL on Monday and now I´m writing the first update. The last night I finished these four letters of the ABC Sampler by Lesley Teare which is great because now I have almost all month to the next charts and I can work on the other work. I guess the letters represent names of the flowers (of course, in English). The naming of the flowers will be a little bit harder for me :-).
 I didn´t change a lot, only the colour of the backstitching - once lighter, once darker. At first I was thinking about a change of A´s backstitch for ligher and do all backstitching with this colour. But when I used lighter colour for "C", the backstitch was dissapeared in purple. Finally I decided for the rotation of colours. Now I hope it will be work with other letters in this way... And now each letters individually and together :-).  Here is Apple blossom, Begonia, Clematis and Digitalis.
Pekný deň!


Mohlo by sa páčiť

4 komentárov


Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.